zabardzość. nadczucie. mapy czarnych dziur.
Blog > Komentarze do wpisu
nie wierzę

Nie wiem, czy to bardziej wolność, czy cynizm. Już nie wierzę w wiele rzeczy. W zrozumienie, wpatrzenie, torty, imprezy-niespodzianki, odwiedziny-niespodzianki, w jakiekolwiek dobre niespodzianki, w słuchanie muzyki w milczeniu, w zgrane paczki, w spacery po parku, we wspólne wakacje, w wycieczki rowerowe, w bycie tęsknioną, w związki, w zakochania, w fascynacje, w delikatność dotyku; w to że to są rzeczy dla mnie.

 

I jeśli ktoś myśli, że przechodzi się terapię i wszystko zostawia się za sobą, to się myli. Trzeba potem za wszystko zapłacić. Na przykład instruktorce fitnessu za lata zajadania emocji. Albo dentystce za lata ignorowania podstawowych zasad higieny. Albo komukolwiek za cokolwiek. Za myśli, słowa, uczynki i zaniedbania. Za wszystko dostaniesz rachunek. Bez szans na umorzenie, z dużymi odsetkami.

czwartek, 23 marca 2017, ja-inka

Polecane wpisy

  • wysokie oczekiwania

    Chciałabym, żeby prezenty urodzinowe mówiły mi coś więcej niż powinnaś zmienić szczoteczkę na elektryczną .

  • rzeczy

    Survival mode on. Dni są listami rzeczy do przetrwania. Trzeba je skreślać w głowie, odliczać, przeliczać, odhaczać. Większość z nich nie ma tak naprawdę żadneg

  • przestrzenie

    Siedzę na skraju łóżka. Leży za moimi plecami, z ręką przełożoną przez moje uda. - Możesz mnie pogłaskać - pozwala, chociaż nie pytałam. Włosy ma ścięte trochę

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: a., *.adsl.inetia.pl
2017/03/25 20:18:23
Mam taką refleksję, że człowiekowi trudno zmienić nastawienie do siebie, jeśli fizycznie i mentalnie tkwi przy ludziach, przy których czuje się nieważny.
-
2017/03/30 13:59:24
you've got a point there.
-
Gość: a., *.opera-mini.net
2017/04/02 09:29:00
Po co to sobie robisz?
-
2017/04/02 16:43:51
Bardzo terapeutycznie sformułowane pytanie :)
Co sobie robię?